Završen Božićni turnir!

Već tradicionalno TK Međugorje krajem godine organizira završni Božićni turnir na kojem nastupaju svi igrači naše škole tenisa! Ove godine igrao se turnir u mini tenisu, turnir u pojedinačnoj konkurenciji i tunir parova!

 

Evo i rezultata:
MINI TENIS:
Najbolji rezultat napravio je Matej Šego koji je sa 5 pobjeda uvjerljivo osvojio 1.mjesto! Iva Kozina je sa 4 pobjede i jednim porazom bila druga a Ivana Vasilj treća, takoder odličnu igru su pokazali Filip Nuić, Patrick Dodig i Andrija Vasilj!

 

POJEDINAČNO:
Luka Ćavar zasluženo je osvojio turnir a u finalu je bio bolji od Nevenke Vasilj! Dodajmo da su se u polufinale plasirale Ema Lukenda i Marina Ivanković!

 

PAROVI:
Sigurno najzanimljiviji mečevi bili su u parovima! Slavila je kombinacija Latina Zovko/Jure Vasilj koji su pobjedili Franjo Karačić/ Marina Ivanković a treće mjesto osvojile su Mirijam Čolo/ Magdalena Dragićević!
Utješni turnir parova osvojili su Gabrijela Musa/ Iva Čule
Na kraju titulu Miss/Mistera turnira uvjerljivo je uzeo uvjek šarmantni Dominik Teisler!
Ovim turnirom završena je sezona 2013 a nakon odmora idemo u nove pobjede u 2014.godini!